Zapraszamy do naszego showroomu przy ulicy Karmelkowej 29 we Wrocławiu.

Jeśli masz wątpliwości co do wybranej tapety - służymy pomocą --> zadzwoń lub napisz do nas :)

Sklep z tapetami Artfunk

Tapety to dla nas nie tylko sprzedaż

Sklep Artfunk powstał w roku 1995 i od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą tapet, obecnie także fototapet. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz współdziałanie już 3 pokoleń sprawia, że czujemy się ekspertami w zakresie aranżacji ściennych. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru wzornictwa oraz kolorystyki , współgrania barw we wnętrzu, poprawnych wyliczeń. Sklep Artfunk brał udział w aranżacjach obiektów takich jak: Wrocław Ratusz, Zamek Książ, Zamek Piastów Śląskich, pałacyki, dworki, restauracje, puby, hotele, domy wczasowe, biurowce, rezydencje, we Wrocławiu i na terenie kraju. W sklepie Artfunk Tapety można wykonać kompleksowy projekt tapetowania dużego obiektu jak i małego pomieszczenia korzystając z porad w zakresie estetyki wnętrz i obliczeń.

  • Fototapety na indywidualne zamówienie, na dowolny wymiar z wybranego pliku
  • Kompleksowy projekt tapetowania dużego obiektu jak i małego pomieszczenia
  • Porady w zakresie estetyki wnętrz i obliczeń
  • Projektantom i architektom oferujemy korzystne warunki współpracy

Sklep stacjonarny

cms-img

Karmelkowa 29, Wrocław (pawilon B)

Wszystkie tapety zaprezentowany na stronie można obejrzeć w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu. Zdjęcia tapet wykonujemy na bazie wzorników znajdujących się w sklepie. Prosimy o zapisanie numeru i nazwy wybranej tapety - odnajdziemy dla Państwa próbkę w katalogu.

Opinie klientów

Doradztwo perfekcyjne, a oferta oszałamiająca

Stanislaw Bielski

Bardzo duży wybór tapet. Większość wzorów jest na zamówienie i trzeba czekać kilka - kilkanaście dni w zależności od producenta. Na miejscu do dyspozycji jest znaczna ilość katalogów z wzorami oraz bardzo sympatyczna Pani, która doradzi i pozwoli odnaleźć się w tym ogromie wzorów. Motywy od tradycyjnych do mocno odjechanych, warto zarezerwować sobie trochę więcej czasu na wizytę. Polecam.

Marcin Gruszka